Vítejte v mateřské škole Harmonie

Omezený provoz MŠ Mitušova 4

Vážení rodiče,

na základě vzniklé situace - zatopené části budovy MŠ -  bude na odloučeném pracovišti MŠ Mitušova 4 v týdnu od 16. 9. 2024 do 20. 9. 2024 omezený provoz

Provoz nyní probíhá následujícím způsobem:

• Do středy 18. 9. 2024 bude v provozu pouze třída Meduňka s dětmi, které jste nahlásili paní učitelce po telefonu či nám oznámili potřebnost přítomnosti děťátka v MŠ v e-mailu.
  • Od čtvrtka 19. 9. 2024 otevřeme navíc třídu Mateřídouška, kterou jsme schopni do tohoto data dát do pořádku a připravit k provozu. Nahlášené děti budeme tedy do pátku 20. 9. 2024 rozdělovat do těchto dvou tříd - Meduňka a Mateřídouška.
  • Od pondělí 23. 9. 2024 otevřeme navíc náhradní třídu Rozmarýnka, která bude situována v přízemní volné třídě (momentálně třída Heřmánek). Od pondělí tedy budeme v plném provozu, akorát s provizorními podmínkami do té doby, než dojde ke kompletní revitalizaci poškozené třídy a povolení provozu v této třídě.

V Ostravě dne 16. 9. 2024                                                                                                                                                     Bc. Petra Paterová - ředitelka MŠ Harmonie