Vítejte v mateřské škole Harmonie

Navýšení stravného a změna odhlašování stravy od 1. 9. 2021

NAVÝŠENÍ FINANČNÍHO NORMATIVU od 1. 9. 2021

od 1.9. 2021 se na základě vyhlášky č. 272/2021 Sb. (ze dne 19. 7. 2021) a zvyšujících cen potravin mění finanční normativ pro všechny strávníky v MŠ.

Dotovaná strava:

• Děti od 3 do 6 let:      42,- Kč/den
  • Děti od 6 do 10 let:    44,- Kč/den

Při včasném neodhlášení stravy na www.strava.cz bude účtována cena nedotované stravy:

• Děti od 3 do 6 let:      82,- Kč/den
  • Děti od 6 do 10 let:    84,- Kč/den

Prosíme o přepočtení a upravení částky trvalých bankovních příkazů zasílaných za platbu stravy Vašeho dítěte na účet MŠ: 1652064389/0800 pod variabilním symbolem Vašeho dítěte.

ZMĚNA ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY A PRAVIDLA ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY

od 1.9. 2021 se strava Vašich dětí bude objednávat pouze on-line přes webovou aplikaci www.strava.cz nebo v mobilní aplikaci, která je dostupná jak pro Android, tak pro IOs, kdy se přihlašujete jedinečným přihlašovacím jménem a heslem.

Přihlašovací jméno: napište dohromady celé příjmení a jméno vašeho dítěte, vše malým písmem, bez háčků a čárek

Přihlašovací heslo: prvotní heslo je stejné jako přihlašovací jméno

1.       DŮLEŽITÉ ZMĚNY:

·         stravu nemusíte přihlašovat, každé dítě má přednastaven odběr na celý měsíc

·         po dobu nepřítomnosti dítěte si musíte odhlásit stravu sami

·         kuchařky, ředitelka, zástupce ředitelky ani referentka školy již nebudou moci přijmout telefonické omluvenky dětí ze stravy

·         odhlásit stravu můžete jak z počítače, tak i ze všech chytrých mobilních telefonů a tabletů

2.       Pokud si stravu řádně neodhlásíte včas, bude vašemu dítěti účtovaná NEDOTOVANÁ STRAVA:

• Děti od 3 do 6 let:    82,- Kč
  • Děti od 6 do 10 let:  84,- Kč

3.    Odhlášku je nutné provést nejpozději do 12:30 hodin předcházejícího dne.

4.    S výjimkou pondělí (popř. jiného začátku pracovního týdne), kdy je možné dítě omluvit do 8.00 hodin daného dne.

5.    Součástí aplikace strava.cz bude také přehledný informační servis pro rodiče:

-           Potvrzení objednávky

-           Informace o stavu účtu

-           Měsíční přehledy

Tyto funkce si sami vyberete a zvolíte na svém účtu.

Lenka Lasevičová, DiS.- vedoucí školních jídelen MŠ Harmonie, tel.: 731 152 891, email: lenkaharmonie@seznam.cz