Svět techniky- 2. turnus

06.11.2017

protože máme možnost využít do konce roku peníze věnované obcí na autobusovou dopravu, naplánovaly jsme pro naše děti návštěvu Dětského světa s výukovým programem ve Světě techniky ve Vítkovicích - dopravu i program mát zdarma! Pojedeme vždy v 8,30 hod. od MŠ a budeme se vracet v 11 hod. z Dětského světa.

Tento den pojedou střeďáci z Berušek, Kopretinek a Sluníček. Děti nazvané "střeďáci" jsou narozené v období od 1.9.2012 do 31.8.2013.

Výukové programy jsou vystavěny pro děti od 4 let a probíhají vždy ve skupinách po 12 dětech. Musíme tedy počítat s rozdělením tak, jak je uvedeno výše. V případě, že dětí bude méně, než plánujeme, existuje možnost, že děti mladší pojedou jako náhradníci. Respektujte však výběr MŠ, která případně určí mladší děti, jež pojedou.