kotatko

Třída Koťátko

Naše třída Koťátko je pro děti s narušenou komunikační schopností. Denně probíhá logopedie formou skupinovou i individuální pod vedením speciálních pedagožek. Naší nejvyšší metou je dovednost účelné, srozumitelné a zdvořilé komunikace, bez níž se v životě neobejdeme. V letošním roce navštěvuje naši třídu 11 dětí, z toho 7 chlapců a 4 děvčata. Snažíme se, aby se děti, co nejlépe, dokázaly orientovat v běžném životě, zvládaly základní sebeobslužné činnosti, byly připraveny na začátek školní docházky. V činnostech třídy využíváme prky arteterapie, muzikoterapie, dramaterapie, strukturovaného učení a VOKS. Všichni se na sebe těšíme, učíme se spolupracovat, hledat na sobě i druhých pozitivní vlastnosti, oceňujeme snahu a respektujeme nedostatky.

Bc.Monika Hrabcová -speciální pedagog, učitelka

Bc.Dita Haderková -speciální pedagog, učitelka